Masque PIGM 400

Masque PIGM 400 funguje jako opravdový rozjasňující booster! Od první aplikace je pleť více zářivá a prosvětlená s perleťovým odstínem. Vysoká koncentrace výjimečně rozjasňujících a antioxidačních ingrediencí dodává pleti sjednocený odstín a jedinečný nepřekonatelný jas.

Efekt

  • Okamžitě zlepšuje jas pleti
  • Kontroluje proces melanogeneze
  • Sjednocuje odstín pleti a redukuje nepravidelnosti
  • Napomáhá redukovat existující pigmentové skvrny
  • Působí proti volným radikálům a pomáhá tak bojovat proti buněčnému stárnutí.

V setu jsou 4 kusy. Poptat toto zboží můžete zde.

Nová maska PIGM 400 od Biologique Recherche je vyvinuta v kombinaci s unikátním vláknem Lyocell.

LYOCELL je zcela novou technologií vyvinutou v textilním průmyslu, která je založená na přeměně dřeva v celulozové vlákno. Jedná se o přírodní, ekologický materiál, který je plně biologicky rozložitelný. Celuloza, z níž jsou masky vyráběny, pochází z udržitelně rozvíjených lesů, které jsou nevhodné pro zemědělské účely.

Dřevo vzrostlé v těchto lesích není geneticky modifikované a při jeho pěstování nejsou využívány pesticidy. Při tvorbě lyocellových vláken je používáno plně recyklovatelné ekologické rozpouštědlo. Lyocell je extremně absorpční (o 50% více než bavlna), takže může absorbovat vysoké koncentrace aktivních ingrediencí, což zvyšuje efektivitu výrobku. Maska je jemnější než hedvábí a perfektně se přizpůsobuje konturám obličeje.

Hana Fialová
Abych mohla poskytovat profesionální péči, nechala jsem se zaměstnat v oboru a začala jsem navštěvovat různé kurzy, osvojovat si nové techniky a toto vzdělávání nikdy nepřestalo. A přišel čas, kdy jsem věděla, že už mám odejít z jistoty zaměstnání. Zařídila jsem si vlastní salon s atmosférou, za kterou se lidé vracejí. Baví mě, když vidím, že si kosmetický a masérský rituál lidé, kteří ke mě přicházejí, užívají. Když vidím, že odcházejí ve zcela jiném naladění, než přišli. Když mají ve tváři odpočinek.
Komentáře